Як обрати жіночу вишиванку?

Жінки з особливою примхливістю ставляться до вибору одягу, навіть якщо це стосується українського народного костюму – вишиванки. Це й не дивно, адже сьогодні вишиванка – це не лише звична полотняна сорочка, але може бути і сукня, і туніка, і футболка, і навіть набір – кофтинка зі спідницею. Тож важливо не розгубитися серед цього всього різноманіття, і не забути про найважливіше завдання – вибрати якісну жіночу вишиванку, яка і служитиме довго, і збиратиме безліч захопливих поглядів.

Обираємо фасон і колір

Те, який фасон вишиванки вам обрати, залежить від того, до якої нагоди вона вам потрібна. Якщо ви збираєтеся їхати на етно-фестиваль, то там надзвичайно пасуватиме вільна широка сорочка з ніжною вишивкою, без надто яскравих кольорів. Якщо ви йдете на якийсь офіційний захід, то доречною буде класична сукня, довжиною нижче коліна, а вишивка, виконана нитками одного кольору. Якщо ви збираєтеся виступати на сцені, то не бійтеся підібрати набір із кофтинки та сукні. Вас запам’ятають, якщо вишивка на ньому буде контрастною та яскравою. Якщо ж ви хочете виглядати патріотично на прогулянці містом чи на зустрічі з друзями, то купіть футболку із вишивкою, вона пасуватиме до будь-яких джинсів.

Де краще придбати жіночу вишиванку?

- На замовлення

Якщо ви хочете мати неповторну вишиванку, то звісно можете замовити її у майстра. У такому виборі є свої плюси та мінуси. Серед переваг: ви можете виявити свою фантазію у придумуванні вишиванки, показати приклади вишиванки своєї мрії, до прикладу, з останньої колекції Оксани Караванської, а також отримати одяг, який буде абсолютно вашого розміру, навіть якщо у вас нестандартна фігура. Недолік перший – якщо не пощастить з майстринею, то готовий виріб буде не надто схожий на той, про який ви мріяли безсонними ночами. Недолік другий – майстриня зробила все як ви побажали, ви поміряли вишиванку, а вам, як виявилося, не пасує таке поєднання кольорів.

- На базарі

Останнім часом на кожному ринку є багато яток із вишитим одягом (як з ручною, так і з машинною вишивкою). Перевагою такої купівлі буде те, що ви можете поміряти виріб і попробувати тканину руками, а також роздивитись вишивку навіть під лупу (якщо матимете її в кишені). Серед недоліків – недобросовісні продавці, які можуть не зовсім чесно розповісти про якість товару або ж побачивши блиск у ваших очах – навмисно завищити ціну.

- В інтернет-магазині

Найзручніше купувати в інтернет-магазині. У ньому можна придбати сукню-мрію, не виходячи з дому. Серед переваг (йдеться мова лише про перевірені сайти) – прозорість ціни, детальний опис типу вишивки, зручність та відсутність психологічного тиску продавця. Серед недоліків – потрібно берегтися інтернетних шахраїв, а також відсутність опції примірки. Тому якщо ви хочете купувати в інтернет-магазині, добре подумайте який колір та фасон вам пасує.

Зберігайте спокій та підбирайте аксесуари

Вибираючи вишиту сорочку чи сукню, не забувайте, що образ буде завершений, якщо ви правильно підберете аксесуари. До вільного крою сукні пасуватиме полотняна сумка, до сорочки з глибоким декольте –автентичне намисто, до яскравого костюму – український віночок.

Написати відгук (0)