Доставка і оплата

Гарна новина для всіх патріотів нашої країни! Тепер ви зможете замовляти якісні товари з українською символікою, навіть не виходячи з дому! Наш інтернет-магазин відкрився в 2015 році, і за невеликий час зміг добре зарекомендувати себе на українському ринку. Ми пропонуємо вашій увазі багато моделей традиційних українських вишиванок та патріотичних футболок на будь-який смак. В каталозі сайту ви зможете знайти вироби для чоловіків, жінок та дітей. Так, у нас маленькі патріоти зможуть обрати свою першу вишиванку, а дорослі - поповнити свою колекцію.

В останні роки вишиванки стали дуже модними, і це можна легко пояснити, бо в якого ще народу є настільки красивий і символічний національний одяг, який пов’язує сучасне покоління із традиціями пращурів? Українська вишиванка – це не тільки національний одяг, це виріб, який виготовлявся нашими пращурами з любов’ю та мав сакральне значення.

Я тепер ви можете здійснити свою мрію та стати власником якісної української вишиванки.

Основні особливості доставки

Для відправлення товарів по Україні наша компанія використовує таку службу, як Нова Пошта, яка гарно зарекомендувала себе, доставляючи товари швидко та вчасно. Якщо мова йде про відправлення в інші країни, то в цьому випадку ми використовуємо укрпошту або ж будь-яку експрес-пошту при стовідсотковій передоплаті.

Для мешканців України оплата за послуги може здійснюватися кількома варіантами:

  1. При доставці оплачуєте кур’єру готівкою.
  2. Робите переказ на карту Приватбанку.
  3. Оплата при отриманні на складі транспортної компанії.

Для мешканців Луцьку існують такі варіанти доставки:

  1. Доставка кур’єром за вказаною адресою.
  2. За умови знаходження товару на складі, строк доставки становить один день з моменту оформлення заявки.
  3. Доставку може бути здійснено під під’їзд за додаткову плату.
  4. Якщо сума заказу перевищує 1000 гривень, то доставка містом буде безкоштовною.
  5. Обов’язки кур’єра передбачають перевірку комплектації, все інше оплачується додатково.

Ми піклуємося про свою репутацію, а тому робимо доставку в оптимально короткий термін. Пересвідчитися в цьому ви можете на своєму досвіді – зробивши замовлення вже зараз.