Вишиті спідниці & Шорти

–10%
Жіночі шорти Темно-сині
–10%
 Жіночі шорти Теракотовий
–10%
Жіночі шорти з льону
–10%
Жіночі шорти морська хвиля
–10%
Жіночі шорти кавові

1002 грн 1113 грн

–10%
Жіноча чорна спідниця-олівець
–10%
Чорна спідниця до п`ят
–10%
Жіноча вишита плахта спідниця
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Значення вишивки в Україні

З давніх-давен вишиванка для українців була не тільки окрасою гардеробу, а й символом відповідного статусу та оберегом від злих сил. Кожен вишитий символ, орнамент та колір на полотні мав своє значення та інтерпретацію, в кожен елемент вкладалась енергія з відповідним посиланням. Наприклад, мати, вишиваючи сину сорочку, вкладала всю свою любов у роботу, просячи у вищих сил, щоб оберігали її дитину. Недарма кажуть, що у вишиванку вкладена душа. Справжні майстрині цього ремесла передавали своє знання з покоління в покоління.

І в наш час вишиті речі в українському стилі не втратили своєї актуальності. Навпаки, вишиті сорочки для чоловіків, блузки, плаття та спідниці для жінок набули великої популярності серед усіх верств населення. Мабуть, ні один справжній українець не може не похизуватись вишиванкою у своєму гардеробі!

Модний тренд – вишиті спідниці

Серед різноманіття вишитого одягу особливе місце можна віддати спідницям. В той час, коли асортимент вишитих блузок та суконь просто величезний, дійсно підходящу для повного образу спідницю знайти важко.

Серед класичних варіантів спідниць з вишивкою потрібно виділити "плахту" – спідницю "з запахом", довжина якої може варіюватися від класичної довгої, до сучасної довжини по коліна. Обов'язковий акцент – крайка – тканий, плетений або вишитий пояс. Переважно довгі вишиті спідниці використовують люди, діяльність яких пов'язана з етнологією, культурознавством, сценічною діяльністю. В повсякденному житті такий варіант одягу перш за все не дуже зручний.

Що стосується самого вишивання на спідницях – тут існує безліч різноманітних варіантів.

В сучасному виконанні найбільш популярними є:

  • за методом нанесення: ручна та машина вишивка;
  • за матеріалами для вишивання: нитки (метод хрестиком або гладдю), бісер, шовкові стрічки;
  • за тканиною: габардин, льон, атлас, батист;
  • за орнаментом: рослинний, геометричний та їх поєднання.

Де купити оригінальну вишиту спідницю?

З такою покупкою головне не поспішати. Для початку варто пошукати фото в мережі Інтернет, визначитися, які візерунки, кольори, фасони пошиття більше до вподоби. Якщо є бажання отримати дійсно унікальну річ – в Києві можна знайти майстринь, у яких можна оформити особисте замовлення ручної роботи. Щоправда, ціна такого задоволення досить висока. До того ж, потрібно пам'ятати, вишивання – процес довготривалий. Якщо вишита спідниця потрібна вам терміново – доведеться вибирати вже із готових робіт. Що стосується машинної вишивки хрестиком – такий варіант буде значно приємніший по ціні, а якість і краса візерунку майже не відрізнятиметься від ручної роботи.

Можна із впевненістю сказати, що у будь-якої сучасної українки повинні бути в гардеробі вишита блузка та спідниця. Самобутність такого вбрання прикрасить будь-яку урочисту подію і додасть образу неповторності та вишуканості.