• 0

Пояса для вишиванок

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Пояси для вишиванок

В інтернет-магазині Ви зможете придбати елементи української національної чоловічого та жіночого одягу на будь-який смак, включаючи:

Вироби виконані з тканини високої якості. На сайті представлений широкий асортимент одягу та аксесуарів різних стилів і колірної гами. Можна вибрати той товар, який Вам найбільше сподобається. Крім того, вироби виконуються на замовлення. Ви можете запропонувати свою схему вишивки або скористатися заготовками наших майстрів. Незважаючи на високу якість виготовлених елементів українського національного одягу, а також аксесуарів, їх ціна залишається цілком прийнятною. На сайті Ви зможете легко зробити вибір.

Популярність вишиванки

Вишиванка – це елемент української національної одягу, який представляє собою сорочку, вишиту особливим способом. Це яскравий і дуже важливий атрибут українського народу. Вона може мати різну довжину рукава, пошита з різного матеріалу, вишита різним орнаментом. У ХІХ ст. з'явилася велика кількість варіантів вишивки та дизайну вишиванки. Мотиви вишивки, композиція передавалися з покоління в покоління, від матері до дочки. На сьогоднішній день вишиванка знову знайшла важливе значення і символізує відродження української нації, саме тому вишиванки користуються величезною популярністю у повсякденному житті і на свята.

Символіка і значення пояса

Пояс для вишиванки є яскравим і важливим елементом української традиційної жіночого одягу, який завершує національний костюм і надає йому цілісність. З давніх часів в народі пояс володів особливим сакральним значенням, яке несе в собі ідею бездоганності, завершеності і одночасно нескінченності. Раніше пояс був дуже важливим елементом обрядової одягу і символізував нагальну людську потребу в щасливій долі. В основі вироби лежала нитка, яка об'єднувала різні частини в одне ціле. Вважалося, що якщо людина носить національний пояс, який нагадує шнурок чи тасьму, зав'язуючи його в кільце, тим самим він зміцнював і замикав своє енергетичне коло. Візерунок, вишитий на поясі, володіє своєю символікою. Завдяки оригінальному орнаменту, який міг бути вишитий бісером, в пояс закладалася магічна сила, і це стало передумовою вважати пояс справжнім талісманом для того, хто його носив. Пояс, який носили поверх вишиванки, не просто надає загальному образу родзинку і завершеність, але і дозволяє людині яка носить пояс відчути себе духовно сильним.

Також пояс можна вважати своєрідним оберегом, який захищає його власника від пристріту і злих людей.