Про нас

У чому душа народу? У традиціях, що передаються із покоління у покоління? У піснях, в яких звучить щось древнє та містичне? У єднанні тих, хто, на перший погляд, такий різний, але готовий на все заради іншого?

Душа українського народу – особлива. Сонячна, смілива і безстрашна.  І все це тісно переплелось та розквітло у неймовірно гарній вишитій сорочці.

Хто ми такі?

Все — із доброго чи злого — починається з малого… Так у 2015 році розпочався і наш шлях. Ми довго шукали одне одного, долали перешкоди та вірили один в одного. Мабуть, саме тому нашій команді однодумців вдалось не лише зібратись, а й створити новий творчий дім. Ми вірили у те, що одного дня наша маленька мрія стане чимось більшим.

Ми – UkrGlamour – бренд, який вирішив поєднати сучасні тренди із автентичними мотивами. Нашим головним завданням стало зберегти етно-мотиви, які передавались із покоління у покоління, та надати їм нового звучання. За ці роки ми відшили  тисячі вишиванок для красунь-жінок, мужніх чоловіків та малечі. 

Наша місія

Ми не ставимо собі нездійсненних завдань. Наша ціль – зберегти традиційні цінності та розширити межі для нових креативних ідей. Ми віримо у майбутнє – та не забуваємо про минуле.

Вишиванки – тренд чи класика?

Наші моделі – це і те, і інше одночасно. Ми взяли автентичну вишиванку, додали трохи нових силуетів та кольорів, щедро оздобили сучасними елементами – і отримали нові та унікальні речі.

Для кого створений наш бренд

Для тих, хто вільний душею та щирий серцем. Для жінок та чоловіків, для бабусь та дідусів, для малюків – всіх-всіх, хто хоче отримати гарний та ексклюзивний виріб.

Наші колекції поєднують у собі простоту, лаконічність та загадкові етно-мотиви. Це речі, з якими можна створювати як автентичні, так і яскраві сучасні образи.

Наш бренд для тих, хто вміє запам’ятовуватись  та пам’ятати. 

Наш асортимент

У нашому онлайн-магазині ви знайдете безліч моделей сорочок, суконь та спідниць із вишивкою. Також у нас є зручні світшоти з малюнками, худі, футболки, штани та костюми. Відшиваємо все із екологічно чистої сировини та лише натуральних тканин, щоб наші клієнти були впевнені у якості товарів, які купують.

Чому саме вишиванки?

Бо вони – наша душа та серце. Споконвіків у кожен стібок предки вкладали особливий посил. І вишиванка служила справжнім оберегом.

А нині вишиванка – не класика і не тренд. Це річ, яка поза часом. І водночас – завжди із нами. 

Обираючи вишиванку – ви пишете історію. І ми раді, що робимо це з вами.