Про нас

Компанія УкрГламур працює з 2015 року, спеціалізуючись на випуску національного одягу -традиційної українскої вишиванки. Вишиті сорочки, це справжній шедевр українського прикладного мистецтва, який не можна віднести до якогось конкретного регіону - вишиванки можна зустріти на всій території України. У кожній місцевості мають місце свої поєднання кольорів, орнаменти і деякі особливості крою. Ми постійно вдосконалюємось, створюючи нові моделі одягу, багато з яких мають чисто традиційне походження, ну, а деякі були розроблені нашими модельєрами на основі тих чи інших елементів автентичного національного одягу. Наприклад, ми пропонуємо дуже стильні вечірні сукні з елементами вишивки, які по праву можна вважати частиною традиційної культури, однак, цих моделей в нашу сиву давнину не існувало. Складно сказати, коли зародилася традиція української вишивки, проте, можна з упевненістю стверджувати, що вона живе і процвітає, в тому числі - завдяки нам.


У нас, ви можете знайти вишиванки для дітей і дорослих, незалежно від комплекції і статі. Жінкам  можуть сподобатися легкі і зручні повсякденні сукні, спідниці та вишиванки, а чоловіків залучать вишиванки з різноманітним малюнком.

Наше виробництво знаходиться в місті Луцьк, ми використовуємо тільки екологічно чисту сировину як від вітчизняних виробників, так і від виробників тканини з Італії і Білорусі. Уся сировина, як і наш кінцевий продукт, має сертифікацію, що лише підтверджує рівень нашого виробництва.

Ми співпрацюємо з найрізноманітнішими ритейлерами з України та Європи, адже якість наших товарів говорить сама за себе.