Як обрати чоловічу вишиванку?

За давніми українськими традиціями молода дівчина повинна була вишити сорочку для свого майбутнього чоловіка. Цим подарунком вона демонструвала свою працьовитість та порядність. Вишита сорочка слугувала своєрідним  оберегом для чоловіка і захищала, за віруваннями, від усього лихого. У наші дні не всі дівчата вміють вишивати. Тож для того, щоб зробити незабутній подарунок коханому, вишиту сорочку потрібно підібрати та купити. На що ж у першу чергу потрібно звернути увагу? 

Універсальність, практичність та зручність

Ідеальна чоловіча вишита сорочка – та, яка пасує до різного одягу (до класичних штанів, до джинсів, під светр, під піджак, заправлена і випущена). Це важливо, тому що чоловіки не люблять довго думати, з чим одягнути те, а з чим інше.

Також важливою є практичність. Вироби з льону дуже мнуться і їх треба прасувати перед кожним виходом. А якщо підібрати тканину, в якій правильно поєднані натуральна та синтетична основи, то сорочка буде дуже практичною і легкою в догляді. Також не варто купувати сорочку, в якій складні методи догляду і є вимога – виключно ручне прання.

Намагаючись обрати щось дуже ексклюзивне, пам’ятайте, що перш за все чоловіча сорочка повинна бути зручною. Якщо десь щось колотиме чи різатиме, то ніхто її одягати не буде. Це лише жінки здатні терпіти муки заради краси.

«Мужній» візерунок та стримані кольори

Зрозуміло, що чоловікові не варто купувати вишиту сорочку з рослинним чи тваринним орнаментом (винятком можуть стати дубові листки, які символізують чоловічу силу, чи сокіл – означає чоловічу сутність). Та краще обирайте вироби з геометричним орнаментом, які підкреслять чоловічу мужність, рішучість та дієвість. 

Кольори візерунків повинні бути не занадто яскраві та різноманітні. Чоловіки люблять стриманість і простоту, тому більшості з них подобаються вишивки, виконані одним кольором.

Висока якість

Вишиванку зазвичай дарують близькій та дорогій людині, демонструючи свою любов, тому тут не варто економити. Обов’язково прослідкуйте, щоб щільність вишивки була високою. Якщо це виріб з машинною вишивкою, то вибирайте серед сорочок з вищої цінової категорії.

Написати відгук (0)