
Вишита коричнева лляна сукня Шипшина UKR-4255
- Ціна: 6430 UAH
Один із порцеляново-білих чайних сервізів будянського виробництва, з ніжним візерунком рожевих квітів, обрамлених охайною блакитною каймою, закохав і зачарував нас, пробуджуючи щемливі спогади дитинства. Тоді до чайних сервізів наші бабусі ставилися з особливою пошаною, дозволяючи взяти найкрасивішу філіжанку з серванта тільки на особливі сімейні події — і ніяк інакше. Цей посуд здавався таким вишуканим і крихким, а пастельні кольори намальованих квітів наче навмисно підкреслювали цю тендітність, створюючи відчуття особливості цієї миті — миті доторку до прекрасного. Саме це почуття тендітності та особливості ми й намагалися передати через стібочки вишивки на сукні «Шипшина».
Сукня вільного силуету з вузеньким поясом у комплекті, оздобленим китицями по краях. Манжети рукавів також вузенькі, з фіксацією на ґудзику.
Сукня «Шипшина» розроблена у двох кольорах — білому та шоколадному.
Обмін та повернення протягом 30 днів
Безкоштовна доставка при замовленні від 3 товарів
Доставка по всьому світу швидко і зручно
Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено, що на протязі 14 днів з моменту оформлення покупки товару.
Для здійснення обміну або повернення, зв’яжіться з нашим менеджером для консультації та узгодження деталей.
Повернення коштів відбувається протягом 3-х робочих днів після надходження товару до нас та перевірки його належної якості.
| Довжина рукава: Довгий |
| Колір: Коричневий |
| Склад: 100% Льон |
| Техніка вишивки: Гладь |
