Лляна вишита сукня Весна творчості Марії Примаченко UKR-4245

Артикул: UKR-4245
  • Ціна: 4360 UAH
Поділитися Таблиця розмірів

Зріст моделі - 178 см
На моделі розмір - S

Натхненням для створення цієї сукні стала картина Марії Примаченко «Видра наділа рукавиці на лапи і не бачить, що весна прийшла. Сонечко світить, все оживає, а вона нічого не понімає». Робота була створена в 1989 році.

На сукні навмисно не має зображення дивних звірів Марії, бо прагнули відійти від шаблону, що Примаченко – це лише дивні тварини... Зате сукня рясно прикрашена яскравою вишивкою квіточок і рослин, як символ того, що весна прийшла!

Сукня приталеного силуету, на затин, вище колін, з поясом, вшитим в тканину, і зручними бічними кишенями. Манжети застібаються на гудзики.

Представлена в двох кольорах.
Стиралка
Автоматичне прання
Отжим
Віджимання
Глажка
Прасування
Химчистка
Хімчистка заборонена

Обмін та повернення протягом 30 днів

Безкоштовна доставка при замовленні від 3 товарів

Доставка по всьому світу швидко і зручно

Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено, що на протязі 14 днів з моменту оформлення покупки товару.

Для здійснення обміну або повернення, зв’яжіться з нашим менеджером для консультації та узгодження деталей.

Повернення коштів відбувається протягом 3-х робочих днів після надходження товару до нас та перевірки його належної якості.

Довжина рукава: Довгий
Колір: Темно-синій
Склад: 100% Льон
Техніка вишивки: Гладь