Шаровари для хлопчика

Відображати:
Сортування
Дитячі шаровари на хлопчика сині
Дитячі шаровари на хлопчика сині шаровары
Розмір Вік (років) 110 1 - 1,5  116 1,5 - 2,5&n...
Ціна: 165.00 грн.
Купити
                

Шаровари для хлопчика

Чудовою рисою характеру кожної людини в абсолютно будь-якій країні є патріотизм і любов до історії і культури рідної країни. Адже, всі погодяться, що просто неможливо досягти успіху, якщо ти не поважаєш свою націю і не використовуєш досвід предків, щоб не повторювати їх помилок. Це можна назвати аксіомою, яка не потребує жодних доказів. Україна, як і будь-яка інша країна має свої унікальні і неповторні елементи в одязі – це вишиванки і козацькі шаровари. Історія цього одягу налічує тисячоліття, але донині серед сучасного суспільства вони зберігають свою поширеність й актуальність.

Що таке шаровари?

Старі добрі козацькі шаровари, в більшості випадків вони були червоного або синього кольору, являють собою дуже широкі штани, які звужуються в області щиколотки. Хтось назве це банальним і простим кроєм, але вся суть полягає в тому, що цей одяг найкраще підходить для щоденного життя козаків. Також крім цього шаровари чудово підходять для верхової їзди, так як вони не утрудняють рухів, а козаки, як всім відомо, більшу частину свого часу проводили верхи на коні.

Походження шароварів

Якщо прислухатися до думки істориків, то можна дізнатися, що такі штани пішли від шароварів стародавніх скіфів. Даний факт підтверджується тим, що було знайдено величезну кількість залишків під час розкопок курганів. Скіфи являли собою кочовий народ, саме завдяки цьому вищезазначені штани були включені в частину їх форми. Слід зазначити, що шаровари, точніше їх моделі, козаків вісімнадцятого століття повністю ідентичні штанів воїнів-скіфів.

Де придбати можна шаровари?

Наш інтернет-магазин в місті Київ з радістю надасть Вам широкий асортимент вибору української національної одягу (сорочок і шароварів). Саме у нас кожен бажаючий зможе просто знайти і купити не тільки різні моделі стильних штанців для своєї дитини, але і пояс високої якості до них. Ціна на всі товари, представлені в нашому магазині, доступні кожному бажаючому. Варто нагадати, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд неправильно підібраним розміром, під час замовлення потрібно правильно вказати ріст Вашої дитини.

Підведемо підсумки

Шаровари є невід'ємною частиною української культури та історії. Саме такі штани підкреслять всю мужність і сміливість кожного патріота. А якщо Ви скористаєтеся послугами нашого магазину, то Ви отримаєте якісний, яскравий і, найголовніше, оригінальний дитячий костюм, і будете справжнім козаком!